Taśmy z nadrukiem firmowym

Powierzchnia pakowych taśm samoprzylepnych doskonale sprawdza się także jako tania i widoczna forma reklamy, skutecznie chroniąc i zabezpieczając jednocześnie opakowanie. Taśma z nadrukiem charakteryzuje się przede wszystkim wysoką przyczepnością i nadrukiem wykonanym w wysokiej rozdzielczości, przez co tak chętnie korzystają z niej przedsiębiorcy, którym zależy na wzmocnieniu wizerunku marki firmy oraz jej rozpoznawalności.

Wykonywane przez naszą firmę taśmy z nadrukiem mogą posiadać dowolną grafikę i posiadać różne kolory, w zależności od projektu graficznego, który dostarczony zostanie do nas przez Państwa lub przygotowany przez naszych pracowników według ustalonych wcześniej wytycznych.

Nasza firma wykona niezobowiązująco projekt oraz wyceni każdego rodzaju taśmy, którym będą Państwo zainteresowani. Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić Państwa do przesyłania wszelkich danych, potrzebnych do sporządzenia projektu graficznego.

Taśma z nadrukiem idealną plombą zabezpieczającą paczkę

Taśmy z nadrukiem pełnią także, oprócz wzmacniania wizerunku firmy, funkcję zabezpieczenia paczki przed niepożądanym jej otwarciem. Dzięki uniwersalnemu wzorowi, drukowanemu po wewnętrznej stronie taśmy, wszelkie próby jej otworzenia są doskonale widoczne, ze względu na pozostałości nadruku z taśmy w miejscu, w którym naruszona została jej struktura. Dzięki temu taśma z nadrukiem nie jest tylko i wyłącznie formą reklamy danego przedsiębiorstwa, ale także gwarancją, że zawartość paczki zostanie nienaruszona.