Blog

Jeśli szukacie Państwo plandeki to jest to najodpowiedniejsze miejsce. W naszym sklepie internetowym mamy plandeki w wersji standard w kolorze niebieskim o grubości 60g/m2 oraz mocniejsze srebrne 120g/m2 dla bardziej wymagających zastosowań. Proponujemy cały wachlarz rozmiarów począwszy od małej 2m x 3m po ogromną plandekę 15m x 20m.


Worki do segregacji to ostatnio bardzo poszukiwany produkt, głównie ze względu na nowe przepisy oraz modną ekologię. Wśród wielu produktów z sektora taśm i opakowań firma ALPAKO posiada w swojej ofercie worki do segregacji odpadów. Oferowane worki wykonane są z grubej folii LDPE – ok 35μm. Charakteryzują się wysoką elastycznością oraz wytrzymałością. Możecie Państwo zaopatrzyć się w najpopularniejsze rozmiary tj. 35l, 60l, a nawet 120 litrowe.


Błona klejowa to rodzaj cienkiej taśmy dwustronnej, która łatwo łączy wiele elementów. Błonami klejowymi można łączyć np.: papier, skóry, folię, tkaniny oraz pianki, filc czy gumę. Służą do ręcznej aplikacji, ale można je także nakładać specjalnym dyspenserem ręcznym o kodzie 3M ATG 704. Wtedy praca jest znacznie prostsza i o wiele bardziej wydajna. Marka 3M gwarantuje najwyższą jakość produktu.


Taśma dwustronna klejąca to jeden z najpopularniejszych produktów z sektora taśm i materiałów klejących. Szereg zastosowań plasuje taśmę jako bardzo często wyszukiwaną w sklepach i na stronach internetowych.


Taśma dwustronna z pianką (taśma piankowa) to wielozadaniowy produkt, który przyda się zarówno w gospodarstwie domowym jaki i w profesjonalnych zastosowaniach firmowych, przy produkcji czy w magazynie. Zadaniem taśmy dwustronnej z pianką jest min wyrównywanie pofałdowanych, nie gładkich powierzchni.


Etykiety samoprzylepne pełnią głównie funkcję informacyjną na spakowanym towarze, paczce, foliopaku czy kartonie. Dzielimy je na etykiety samoprzylepne z nadrukiem oraz bez nadruku – czyste. Etykiety samoprzylepne sprzedawane są w arkuszach.


Folia bąbelkowa nazywana także pęcherzykową stanowi podstawowy produkt niezbędny przy pakowaniu i wysyłaniu paczek. Prócz funkcji opakowania przesyłki jej główną cechą jest zabezpieczanie produktów przed uszkodzeniami mechanicznymi.