Opakowania (segregacja i ekologia)

Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie ekologią oraz segregacją nasza firma wprowadziła do oferty szeroki wachlarz opakowań do segregacji odpadów. Posiadamy w ofercie worki foliowe na śmieci różnych rozmiarów, od 35 litrów po pojemne 120 litrowe worki.

Jeśli szukacie Państwo toreb ekologicznych to dobrze trafiliście. Mamy w ofercie torby papierowe z uchwytami skręcanymi lub płaskimi. Torby papierowe występują w kolorze białym lub brązowym. Do wyboru jest kilka rozmiarów, które można dopasować do swoich potrzeb.

Cechą, która nas wyróżnia jest możliwość realizacji nadruku na torbach papierowych. Jest to wspaniały nośnik reklamy, jednocześnie zgodny z aktualnymi trendami ekologii. Torby tego typu coraz częściej wypierają reklamówki foliowe. Nasze torby papierowe coraz częściej spotykamy w sklepach, marketach czy punktach gastronomicznych.

Kolejna grupa produktów w kategorii opakowań to Woreczki foliowe z klejem lub zamknięciem strunowym. Są to worki przeznaczone są do ręcznego pakowania różnorakich produktów. Używa ich się do pakowania niewielkich jak i dużych elementów niemal w każdym sektorze przemysłu.

Nie możemy także zapomnieć o profesjonalnych Workach moletowanych do pakowania próżniowego. Naszą ofertę charakteryzują różne rodzaje i wymiary. Jeśli nie lubisz wyrzucać jedzenia a chcesz przechowywać je znacząco dłużej, to ta oferta jest dla ciebie. Worki wyróżniają się wysoką jakością, są naprawdę mocne i wytrzymałe. Gwarantują długotrwałość przechowywanych produktów.

Firma ALPAKO posiada w ofercie worki moletowane w standardowych rozmiarach oraz realizuje zamówienia według indywidualnego zamówienia klienta. W celu otrzymania wyceny proszę o podanie informacji dotyczących wymiarów woreczka, rodzaju folii oraz ilości. Woreczki strunowe, które posiadamy w stałej sprzedaży, dostępne są w standardowych rozmiarach, a pełna oferta znajduje się na stronie naszego oficjalnego sklepu www.paczkadziwaczka.pl