Taśmy specjalistyczne dwustronne

Taśmy dwustronne to jedna z bardziej popularnych kategorii taśm. Głównie ze względu na mnogość rodzajów a co za tym idzie wielu zastosowań. W Alpako jesteśmy w stanie zaoferować Państwu całą gamę taśm dwustronnych.

Co nas wyróżnia?

Posiadamy w ofercie zarówno taśmy dobrej jakości w przystępnej cenie, ale także mocne, profesjonalne taśmy 3M o bardzo wysokich standardach jakości.

Drugą ważną cechą jest możliwość dowolnego docięcia taśm na wybrane szerokości czy nawet kształty. Pozwala na to park maszynowy. Dodatkowo dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć w sposób elastyczny na zapotrzebowanie małych, ale i większych przedsiębiorstw.

Dobrze dobrane taśmy dwustronne o odpowiadających potrzebom parametrach użytkowych, znajdują szerokie zastosowanie w sektorze przemysłowym. A także w małych produkcjach rzemieślniczych, a także wśród wielu odbiorców indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli szukają Państwo konkretnego produktu czy też taśmy do ściśle określonej aplikacji polecamy kontakt bezpośredni. W siedzibie firmy w Łodzi, mailowy alpako@alpako.pl lub telefoniczny 42 6826464 .

Polecamy także bogatą ofertę dyspenserów do taśm dwustronnych.