Materiały zabezpieczające – pakujące

Materiały zabezpieczające to szeroka grupa produktów, które są niezbędne przy pakowaniu i zabezpieczaniu towaru przed wysyłką.  W naszej bogatej ofercie mamy do wyboru cały wachlarz rozmiarów. Produkty pomagające zapakować i zabezpieczyć przesyłkę to folia stretch występująca w kilku wagach, kolorach a nawet rozmiarach (szerokość 10 cm, 25 cm i 50 cm). Gdy folia stretch to za mało proponujemy zapoznać się z ofertą na folię pęcherzykową w rozmiarach od 30 cm aż do 150 cm czy też piankę polietylenową. Oba produkty świetnie nadają się do dodatkowego zabezpieczenia wysyłki do transportu.

Ogromną popularnością cieszą się plandeki. Jako jedna z niewielu firm posiadamy szeroki wachlarz plandek. Występują one w dwóch wariantach. Wariant standardowy tańszy niebieski oraz druga wersja wzmocniona w kolorze srebrnym. Rozmiary, którymi dysponujemy to małe plandeki 2m x 3m do dużych 10m x 15m a nawet 15m x 20m.

Charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do ceny oraz mają metalowe oczka co pomaga przy mocowaniu.

Uzupełnieniem naszej oferty są koperty bąbelkowe (koperty pęcherzykowe), foliopaki oraz przylgi. Materiały niezbędne przy wysyłkach szczególnie mniejszych przesyłek. Różnorodność wymiarów czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną, szczególnie dla wymagających odbiorców.

Naszą zaletą jest fakt że znaczna większość produktów, szczególnie tych najpopularniejszych jest dostępna od ręki.